Kavitasyon

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kavitasyon

Kavitasyon Uygulaması

Kavitasyon

Kavitasyon

Kavitasyon bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde kullanılan ultrason ( ses dalgaları) yöntemine dayanan bir uygulamadır.

  Obezite çağımızın en önemli sorunudur. Çünkü hipertansiyon, kalp-damar hastalıkları diyabet (şeker hastalığı) vb. gibi hastalıkların ön önemli nedenlerinden biri fazla kilolardır. Sağlıklı bir yaşam için; düzenli ve dengeli beslenmek, metabolizmayı düzenleyen ve hızlandıran posa ağırlıklı yiyecekler ile beslenmek ve düzenli spor yapmak en önemli etkenlerdendir. Diyet ve spora rağmen bölgesel yağlanma önlenemediyse, bölgesel zayıflamada yeni bir yöntem olan ultrasonic kavitasyon kilo sorunu olanlara yardımcı olacaktır. Ultrasonic kavitasyon dediğimiz bölgesel zayıflama yöntemi; ultrason dalgaları vasıtasıyla cildin altına yağlı dokuya enerji göndererek yağ hücrelerini parçalamaya yönelik bir sistemdir.

 Açığa çıkan yağlı doku vücudun savunma hücreleri ve yağ taşıyıcı hücrelerince karaciğerde parçalanır ve lenf kanallarından geçerek idrar yoluyla vücuttan atılır. Ayrıca kavitasyon dokuda ısıyı arttırdığından sıkılaşmaya da yardımcı olacaktır.

Kavitasyon İle Zayıflama Merkezi

Kavitasyon İle Zayıflama Merkezi